Trainingstijden

Home/Trainingstijden

Maandag

Locatie

Tijd

Groep

Trainer

Het Vogelnest (De Greiden)

Van Maasdijkschool (Heerenveen Noord)

Ekke de Haanschool (De Greiden)

Turnhal (Sportstad)

14:30 – 16:30
16:00 – 18:00

16:00 – 17:00
17:00 – 18:00

16:00 – 18:00
18:00 – 20:00
20:00 – 21:00

18:30 – 20:30
18:30 – 20:30
18:30 – 20:30
18:30 – 20:30

Voorbereidende Turnselectie
2e Talenten

Gym j/m 3,5 jaar t/m groep 2
Gym j/m groep 3 t/m 6

Wedstrijd Recreatie
Wedstrijd Recreatie
Keet Fit (dames)

TH: jongens- en heren turnen
TD: 2e, 3e en 4e Divisie
TD: 1e Talenten
TD: 1e en 2e Divisie

Titia van Althuis – Tolsma
Titia van Althuis – Tolsma

Olaf Larsen / Rein Hoekstra
Olaf Larsen / Rein Hoekstra

Emmely Evers
Emmely Evers
Bibi de Jonge

Jarne Schutrup
Rein Hoekstra
Marijn Kuipers
Sarah ten Have

Dinsdag

Locatie

Tijd

Groep

Trainer

Turnhal (Sportstad)

18:30 – 20:30
18:30 – 20:30
18:30 – 20:30
18:30 – 21:00

TH: jongens- en heren turnen
TD: 4e, 5e en 6e Divisie
TD: 1e Talenten
TD: 1e en 2e Divisie

Jarne Schutrup
Rein Hoekstra
Marijn Kuipers
Sarah ten Have

Woensdag

Locatie

Tijd

Groep

Trainer

Het Vogelnest (De Greiden)

Ekke de Haanschool (De Greiden)

Turnhal (Sportstad)

14:30 – 15:30

14:30 – 15:30
15:30 – 16:30

14:30 – 16:30
15:00 – 16:00
16:00 – 19:00
16:30 – 18:30
16:30 – 19:30
18:30 – 20:30

55+ In beweging

Gym j/m 3,5 jaar t/m groep 2
Gym j/m groep 3 t/m 6

Voorbereidende Turnselectie
Jongens gym
TD: 1e Talenten
TD: 2e Talenten
TD: 1e en 2e Divisie
TD: 2e, 3e en 4e Divisie

Afie Kroon

Eva Bal
Eva Bal

Titia van Althuis – Tolsma
Olaf Larsen / Rein Hoekstra
Marijn Kuipers
Titia van Althuis – Tolsma
Sarah ten Have
Rein Hoekstra

Donderdag

Locatie

Tijd

Groep

Trainer

De Spil (Skoatterwâld)

Ekke de Haansschool (De Greiden)

Turnhal (Sportstad)

14:30 – 15:30
15:30 – 16:30
16:30 – 17:30

16:00 – 18:00
18:00 – 20:00
20:00 – 21:00

18:30 – 20:30
18:30 – 20:30

Gym j/m 3,5 jaar t/m groep 1
Gym j/m groep 2 / 3
Gym j/m groep 3 t/m 6

Wedstrijd Recreatie
Wedstrijd Recreatie
Volleybal Heren

TD: 4e, 5e en 6e Divisie
TD: 2e Talenten

Olaf Larsen / Rein Hoekstra
Olaf Larsen / Rein Hoekstra
Olaf Larsen / Rein Hoekstra

Emmely Evers
Emmely Evers

Rein Hoekstra
Titia van Althuis – Tolsma

Vrijdag

Locatie

Tijd

Groep

Trainer

Turnhal (Sportstad)

18:30 – 20:30
18:30 – 20:30
18:30 – 21:00
18:30 – 21:00

TH: jongens- en heren turnen
TD: 2e, 3e en 4e Divisie
TD: 1e Talenten
TD: 1e en 2e Divisie

Jarne Schutrup
Rein Hoekstra
Marijn Kuipers
Sarah ten Have

Zaterdag (tweewekelijks)

Locatie

Tijd

Groep

Trainer

Turnhal (Sportstad)

13:00 – 15:00
13:00 – 16:00
13:00 – 16:00

Toestelspringen
TD: 1e Talenten
TD: 1e en 2e Divisie

Rein Hoekstra
Marijn Kuipers
Sarah ten Have